Maska donosowa AirFit P30i ResMed
search
  • Maska donosowa AirFit P30i ResMed
  • Maska donosowa AirFit P30i ResMed

Maska donosowa AirFit P30i ResMed

470,00 zł
Brutto
Rozmiar maski: Standard
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dyskretna konstrukcja ResMed AirFit P30i zapewnia naturalną swobodę. Możesz bez problemu czytać, rozmawiać, nosić okulary. Zapewnia dobre pole widzenia przy czytaniu czy oglądaniu telewizji w łóżku. Nie posiada rury z przodu maski, która może przeszkadzać i obciążać. Konstrukcja z rurą skierowaną ku górze umożliwia wygodny sen w każdej pozycji.

Maska jest bardzo wygodna, zaprojektowana tak, aby zapewnić Państwu jak największy komfort podczas snu przy minimalnym kontakcie z twarzą.

  • Umieszczenie maski donosowej eliminuje dyskomfort i czerwone ślady na grzbiecie nosa.
  • Rura skierowana ku górze umożliwia przyjęcie dowolnej pozycji podczas snu.
  • Samoregulująca ramka dostosowuje się pozwalając stabilnie i skutecznie dopasować maskę.
  • Dzięki minimalistycznej budowie nie zakrywa twarzy, ułatwiając komunikację.

Przy wyborze rozmiaru maski (szkieletu maski) poniżej proszę kierować się rozmiarem głowy (S – mała głowa, Standard M – średnia/duża głowa). Do każdej maski niezależnie od rozmiaru szkieletu dołączane są 2 wkładki donosowe w rozmiarach S i M

System poduszek nosowych ResMed AirFit P30i to nowa linia masek AirFit firmy ResMed. Podobnie jak AirFit N30i, ta maska ​​wykorzystuje obrotową nasadkę do mocowania węża, która jest umieszczona na czubku głowy. Wykorzystuje samą ramkę obudowy, która kieruje powietrze w dół wzdłuż dwóch kanałów, które biegną wzdłuż skroni użytkownika, co pozwala na wyraźną linię widzenia przy minimalnej ingerencji w czynności użytkownika. AirFit P30i jest dostarczany z dwoma rozmiarami poduszek nosowych S i M.

1 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.