Maska ustno-nosowa "Breeze Comfort"
search
  • Maska ustno-nosowa "Breeze Comfort"
  • Maska ustno-nosowa "Breeze Comfort"

Maska ustno-nosowa "Breeze Comfort"

430,00 zł
Brutto

W maskach "Breeze Comfort" producent oferuje nowatorską koncepcję.

Możliwość ustawienia jedną ręką podpory czołowej oraz klipów zapinających szelki zapewnia łatwe i proste dopasowanie maski na głowie pacjenta.  System szybkiego sprzęgacza pozwala na łatwe zakładanie i zdejmowanie maski. Zgodnie z zasadą: Ustaw ją raz i zapomnij!

Ilość

W maskach "Breeze Comfort" producent oferuje nowatorską koncepcję.

Możliwość ustawienia jedną ręką podpory czołowej oraz klipów zapinających szelki zapewnia łatwe i proste dopasowanie maski na głowie pacjenta.  System szybkiego sprzęgacza pozwala na łatwe zakładanie i zdejmowanie maski. Zgodnie z zasadą: Ustaw ją raz i zapomnij!

  1. Silikonowa poduszka.  Głęboka silikonowa poduszka zapewnia najwyższy komfort dla pacjentów z nawet z wydatnym  nosem.
  2. Ramka. Lekka i trwała, pozwala na szybki montaż i demontaż poduszki silikonowej i ramy  zapewniając lepszą higienę.
  3. Nastawne podparcie czoła. Intuicyjnie dostosowanie czołowego wsparcia umożliwia optymalne ustawienie podparcia   
  4. Obrotowe Kolanko. 360o obrotowe kolanka zapewnia większą swobodę dla pacjenta, aby przespać w sposób możliwie naturalny sposób  całą noc.
  5. Bezgłośny.  Zaprojektowana do cichego wydechu, zapewniając spokojny sen pacjentowi i partnerowi.
  6. Nakrycia głowy.   System szybkiego montażu i rzep klipów szybkiego mocowania pozwalają na optymalne dopasowanie maski, przy zachowaniu ustawień nakrycia głowy jako wybrany.

 

Uwaga: maska jest artykułem osobistego użytku, dlatego podlega wymianie i zwrotowi zgodnie z prawem, ale tylko wtedy, kiedy nie zostanie otwarte fabryczne opakowanie z maską.

4 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.