AirSense 10 Autoset ze zintegrowanym nawilżaczem
search
 • AirSense 10 Autoset ze zintegrowanym nawilżaczem
 • AirSense 10 Autoset ze zintegrowanym nawilżaczem
 • AirSense 10 Autoset ze zintegrowanym nawilżaczem
 • AirSense 10 Autoset ze zintegrowanym nawilżaczem

AirSense 10 Autoset ze zintegrowanym nawilżaczem

4 000,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nowej generacji proteza powietrzna AutoCPAP – automatyczna regulacja ciśnienia firmy ResMed do leczenia obturacyjnego bezdechu sennego z raportowaniem i monitorowaniem zdalnym zdarzeń oddechowych w czasie snu. Zdalne monitorowanie oraz zdalna możliwość przeprogramowania urządzenia są od niedawna nowością na rynku CPAP-ów.
       
AirSense 10 Autoset jest urządzeniem z automatyczną regulacją ciśnienia, które posiada zintegrowany nawilżacz i wbudowany system komunikacji bezprzewodowej, dzięki czemu można bardziej zaangażować się w leczenie pacjenta, niż kiedykolwiek wcześniej. Jest również wyposażony w zaawansowaną detekcję zdarzeń - zapewnia zaawansowany wgląd w analizę zdarzeń nocnych pacjenta i skuteczności terapii. Posiada również możliwość zdalnego przeprogramowania urządzenia.

opieka posprzedażna

Zaawansowana detekcja zdarzeń

AirSense 10 Elite posiada możliwość wykrywania dodatkowo takich zdarzeń oddechowych jak: oddech Cheyne-Stokesa (CSR), centralnego bezdechu sennego (CSA), dostarczając cennych informacji w celu dalszej poprawy zdrowia pacjentów. Oczywiście zdarzenia oddechowe takie jak bezdechy i spłycenia są również wykrywane przez aparat.

Algorytm wykrywania CSR ma na celu wskazanie stanu, który można monitorować za pomocą AirViewTM szybko i dokładnie dostarczając dodatkowych spostrzeżeń klinicznych lekarzowi.

AutoRampTM

AutoRamp ™ z detekcją zapewnia niskie ciśnienie przed zaśnięciem pacjenta, aby pomóc pacjentowi łatwiej zasnąć. Gdy pacjent śpi, system ramp przestaje funkcjonować i aparat do układu górnych dróg oddechowych dostarcza już właściwe ciśnienie lecznicze w celu zapewnienia wymaganego poziomu tego ciśnienia zgodnie z zaleceniami lekarskimi.

AutoSet

System AutoSet ™ jest jednym z najlepszych na rynku i być może być najlepszą z zaawansowanych funkcji i technologii – chwali się Producent. Aparat Auto CPAP szybko wykrywa bezdech, ograniczenia przepływu powietrza w drogach oddechowych i hyponeas a następnie reaguje szybko z precyzją i dokładnością, aby zapewnić pacjentowi płynny przepływ powietrza do płuc. ResMed AirSense ™ 10 AutSet CPAP z HUMIDAIR ™ z nawilżaczem właśnie to robi!

HUMIDAIR ™

Połączenie podgrzewanego nawilżacza HUMIDAIR ™ i aparatu AirSense ™ 10 AutSet CPAP jest optymalnym systemem leczenia obturacyjnego bezdechu sennego. Technologia nawilżania z ResMed jest jednym z najbardziej wydajnych i zaawansowanych technicznie dostępnych na rynku do tej pory. System nawilżania z rurą Tube ClimateLineAir ™, która na całej swojej długości jest podgrzewana powoduje, że nigdy para wodna w rurze nie skondensuje się a co za tym idzie woda nie dostanie się do maski, a urządzenie będzie pracowało cicho.

Inne funkcje

 • Airview ™, Zastosowanie w nowej generacji aparatów systemu Airview ™, systemu opartego na serwerze (chmurze) firmy ResMed, można uzyskać dostęp do nocnych danych pacjenta dotyczących jego terapii, zdalnie analizować nocne zdarzenia oddechowe oraz w razie potrzeby dokonać zdalnie zmiany ustawień urządzenia.
 • Przyjazny dla użytkownika panel kontrolny, intuicyjny interfejs, kolorowy ekran LCD, ułatwiają poruszanie się po menu i możliwość dostosowania ustawień zapewniają pacjentowi komfort.
 • AutoRamp ™ z detekcją zapewnia niskie ciśnienie przed zaśnięciem pacjenta, aby pomóc pacjentowi łatwiej zasnąć. Gdy pacjent śpi, system ramp przestaje funkcjonować i aparat do układu górnych dróg oddechowych dostarcza już właściwe ciśnienie lecznicze w celu zapewnienia wymaganego poziomu tego ciśnienia zgodnie z zaleceniami lekarskimi.
 • Cichy praca silnika aparatu sprawia, że ​​ pacjent i jego partner/ka mają gwarancję spokojnego snu.
 • Wbudowany czujnik światła otoczenia dostosowuje jasność ekranu na podstawie natężenia światła w pomieszczeniu i automatycznie wyłącza się.
 • Dostępna jest opcja monitorowania SpO2 (pulsoksymetr).
 • Zintegrowany nawilżacz usprawnia konfigurację urządzenia i sprawia, że ​​leczenie jest łatwiejsze.

 

Specyfikacja:

   Type aparatu                      

   Marka / Producent:            

   Waga:                                

   Wymiary:                           

   Poziom hałasu:                  

   Gwarancja:                        

   Karta danych:        

   Software Dostępny:                       

   Ramp:                                

   Ulga wydech:         

   Zakres ciśnienia:                

   Korekta wysokości n.p.m.:            

   Pascha super nawilżacza:   

   110 Napięcie:                    

   220 Napięcie:                    

   Można korzystać z baterii:

   Zintegrowany baterii:         

   Maskę Alert:                      

   Stan produktu:                   

AutoCPAP

ResMed

2,75 lb; 1,25 kg

4.57 "x 10.04" x 5.91 "; 116x255x150 mm

26,6 dBA

2 lata

Tak

Nie

0-45 min. (stopień/5 min)

EPR

4-20 cm / H2O

Automatyczne

Dostępny

Tak

Tak

Tak

Nie

Tak

Nowy

Zestaw zawiera: maszynaka CPAP, nawilżacz HUMIDAIR ™ , podgrzewana rura , torba do bezpiecznego przenoszenia, instrukcje obsługi, dane karty SD

Cechy funkcjonalne nowych aparatów serii AirSense 10:

 

AirSense 10 Elite

AirSense 10 AutoSet

AirSense 10 AutoSet for Her

CPAP

AutoCPAP

AutoCPAP dla Niej

Wykrywanie oddechu Cheyne-Stokesa

Wykrywanie oddechu centralnego

Raportowanie RERA

AutoRamp z detekcją nastąpienia snu

Climate Control

Ulga ciśnienia wydechowego (EPR ™)

SmartStart™

Wbudowaną łączność bezprzewodową

AirView Widok z lotu ptaka

Airview zdalna pomoc

MyAir ™

Tak

-

-

Tak

Tak

-

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

-

Tak

Tak

-

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Ta

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Uwaga: Możliwość zakupu urządzenia bez nawilżacza (cena nawilżacza 450 zł), ale proszę pamiętać, że więcej jak 90% pacjentów wymaga nawilżania powietrza w czasie terapii. Nawilżacz powoduje, że nie wysuszają nam się śluzówki w nosie i ustach w czasie terapii. Wysuszona śluzówka jest bardzo nieprzyjemnym uczuciem.

Podróżowanie ze sprzętem do terapii jest łatwe -lekkie i przenośne aparaty, maski wraz z dołączoną torbą, specjalną do systemu, dzięki czemu możesz je zabrać ze sobą wszędzie. Dzięki zastosowaniu standardowego, uniwersalnego zasilacza można korzystać z aparatu na całym świecie, nawet w samolocie.

Jeśli podróżujesz samolotem, przed użyciem urządzenia podczas lotu konieczne będzie uzyskanie pozwolenia od pracownika linii lotniczych. Zabierz ze sobą kopię dokumentów potwierdzających, że sprzęt spełnia wymogi FAA (Federalna Administracja Lotnictwa).

1 Przedmiot
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.