Amara Gel – maska twarzowa
search
  • Amara Gel – maska twarzowa
  • Amara Gel – maska twarzowa
  • Amara Gel – maska twarzowa
  • Amara Gel – maska twarzowa

Amara Gel – maska twarzowa

600,00 zł
Brutto
Rozmiar maski: S
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Amara Gel – pełno twarzowa maska do aparatów CPAP/autoCPAP, bilevel, PAP produkowana przez firmę Philips-Respironics jest łatwa w użyciu a minimalistyczny design czyni ją mniejszą i lżejszą niż tradycyjne twarzowe maski. Dostępna zarówno w wersji żelowej lub silikonowej. Budowa modułowa, dostępne rozmiary: S, M, L,

Zaawansowana technologia żelowa zapewnia większą miękkość i wygodę, pozwalając pacjentom na komfortowy sen, na który zasługują. o ponad 50% bardziej miękka niż pierwotna maska Amara, znacząco zwiększa komfort stosowania, szczególnie we wrażliwych miejscach, takich jak grzbiet nosa.

Zaawansowana technologia żelowa umożliwia dostosowanie się maski do kształtu twarzy, zapewniając wyjątkową szczelność i wygodę. Wykonana z miękkiego żelu poduszka zapewnia większy komfort, umożliwiając lepszy sen. Dzięki oryginalnej i prostej metodzie mocowania poduszek maskę żelową Amara Gel można szybko i łatwo założyć. Minimalna liczba części ułatwia i przyspiesza montaż oraz czyszczenie, więc pacjenci mają więcej czasu na swoje ulubione zajęcia.

Wymienne poduszki wypełnione oryginalnym żelem silikonowym Amara dwukrotnie zwiększają szanse na powodzenie terapii.

Najmniejsza i najlżejsza do tej pory żelowa maska ustno-nosowa w naszej ofercie, wyposażona w szkielet o wysokiej przejrzystości, aby zwiększyć stopień akceptacji terapii. Najmniejsza i najlżejsza do tej pory żelowa maska ustno-nosowa w naszej ofercie to rozwiązanie, które wzbudza mniej niepokoju u pacjentów.

Cztery rozmiary poduszek Amara Gel, które pasują do ponad 95% twarzy pacjentów, pozwalają dopasować maskę już za pierwszym razem.

Metody doboru rozmiaru maski :

Metody doboru rozmiaru maski :

1. Indywidualnego pomiaru przy pomocy linijki:

  • Przyłóż linijkę do twarzy i zmierz odległość od wgłębienia na brodzie do linii oczu – na wysolości wewnętrznego kącika oka. Jeżeli odległość jest:
  • > 10 cm należy wybrać maskę dużą „L” (large),
  • Od 9 do 10 cm należy wybrać maskę średnią „M” (Medium),
  • Od 8 do 9 cm należy wybrać maskę średnią „S” (Small),

1 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.