Maska donosowa Breeze Pillows Mask
search
  • Maska donosowa Breeze Pillows Mask

Maska donosowa Breeze Pillows Mask

395,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Maska donosowa „Breeze Pillows Mask” z minimalnym kontaktem z twarzą, oferuje prawdziwe poczucie wolności. Maska ta posiada wszystkie zalety, aby zapewnić dobry sen, umożliwiając większą swobodę ruchu, jednocześnie zapewniając stabilność maski w czasie nocy.

Maska donosowa Breeze Pillows Mask

  1. Poduszki donosowe. Pakiet składający się z trzech par w różnych  rozmiarach  (S, M, L) poduszek donosowych, które zaspokoją w zupełności potrzeby wszystkich użytkowników. Formy anatomiczne pozwalają na idealne dopasowanie.
  2. Ciche. Otwory wentylacyjne tak wykonane i w takim miejscu, że zapewniają cichą pracę maski, pozwalając na spokojny sen.
  3. Obrotowe kolanko. Kolanko obraca się w zakresie 360o zapewniając pacjentowi większą swobodę w zmianie pozycji w czasie snu.
  4. Czepiec. Łatwy w zakładaniu i zdejmowaniu. W jednym rozmiarze z możliwością regulowania i dopasowania do każdej głowy. Pasek do zamocowania rury w górnej części czepca.
  5. Rura silikonowa. Lekka i elastyczna, powoduje mniejsze obciążenie maski, a co za tym idzie zwiększa stabilność i komfort.

 

Uwaga: maska jest artykułem osobistego użytku, dlatego podlega wymianie i zwrotowi zgodnie z prawem, ale tylko wtedy, kiedy nie zostanie otwarte fabryczne opakowanie z maską.

2 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.