Produkt dnia
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

W kategorii tej umieściliśmy kompletne aparaty stałociśnieniowe  (CPAP) z maskami do leczenia bezdechu sennego (G47). W nomenklaturze NFZ nazywane protezami powietrznymi (P.102).

Protezy powietrzne CPAP i Auto CPAP są refinansowane dla pacjentów, którym lekarz pulmonolog wystawił wniosek. NFZ refinansuje protezę w kwocie 1890 zł (90% z kwoty 2100). W praktyce wygląda to tak, że NFZ płaci kwotę 1890 zł, a pacjent resztę. Dzieci i młodzież w wieku do 18 r.ż.  mają refundację w kwocie 2100 zł.

Jaki aparat kupić? AutoCPAP, czy CPAP (stałociśnieniowy). W pierwszej kolejności o tym powinien zdecydować lekarz-pulmonolog (czasem kardiolog lub laryngolog) na podstawie przeprowadzonych badań polisomnograficznych. Bierze on pod uwagę współistniejące schorzenia oraz ciśnienie robocze, które zostało ustalone w czasie diagnostyki polisomnograficznej.

Jeżeli chcecie państwo zakupić u nas aparat w ramach refundacji NFZ, prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z naszym Ośrodkiem Diagnostyki i Leczenia Bezdechu Sennego, ul. Partyzantów 60, 28-100 Busko-Zdrój tel. lub (w godz. 8.30 do 15.30). Pielęgniarka lub lekarz poproszą Państwa o  przesłanie do nas karty informacyjnej, na podstawie której ustawimy w aparacie niezbędne funkcje medyczne.

W ramach promocji dwukrotnie bezpłatnie przeprowadzimy analizę leczenia na podstawie zapisu na karcie. Jak to praktykujemy? W okresach 2-3 tygodniowych przysyłacie Państwo do nas (na ww. adres) kartę, my tę kartę odczytujemy, analizujemy i odsyłając do Państwa załączamy kartę informacyjną. W razie potrzeby przeprogramowujemy aparat. Kartę informacyjną od nas przekazujecie Państwo swojemu pulmonologowi w czasie najbliższej wizyty.

Komplet: CPAP +maska

Proteza powietrzna AirSense 10 Elite bez nawilżacza i z maską Proteza powietrzna AirSense 10 Elite bez nawilżacza i z maską
Producent: ResMed
Cena: 2 632,00 zł (netto: 2 437,04 zł )
szt.
zobacz więcej
Proteza powietrzna AirSense 10 Elite z nawilżaczem i z maską Proteza powietrzna AirSense 10 Elite z nawilżaczem i z maską
Producent: ResMed
Cena: 2 936,00 zł (netto: 2 718,52 zł )
szt.
zobacz więcej
Proteza powietrzna DreamStar Info z nawilżaczem i z maską Proteza powietrzna DreamStar Info z nawilżaczem i z maską
Producent: SEFAM-Medical
Cena: 2 525,00 zł (netto: 2 337,96 zł )
szt.
zobacz więcej
Proteza powietrzna EcoStar z nawilżaczem i z maską Proteza powietrzna EcoStar z nawilżaczem i z maską
Producent: SEFAM-Medical
Cena: 2 318,00 zł (netto: 2 146,30 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl