Produkt dnia
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Reklamacje i zwroty

Reklamacje

  1. W chwili odbioru towaru kupujący jest zobowiązany sprawdzić stan i zawartość przesyłki. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niezgodności z zamówieniem lub uszkodzeń, prosimy o jak najszybszy kontakt z naszym sklepem.
  2. Wszystkie towary znajdujące się w ofercie są fabrycznie nowe.
  3. W przypadku towarów objętych gwarancją producenta do przesyłki dołączona jest karta gwarancyjna podpisana i podstemplowana przez Sprzedającego.
  4. Podstawę do reklamacji stanowi dowód zakupu - faktura lub paragon.
 
Zwroty

Zakupione towary mogą zostać zwrócone w terminie 14 dni od daty wysłania.  SECURA-MED zwraca nabywcy w całości kwotę równą aktualnej cenie towaru. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest pozostawanie towaru w stanie kompletnym i nie pogorszonym z uwzględnieniem oryginalnego opakowania. Zwrotowi nie podlegają koszty przygotowania, dostarczenia i wysyłki. Zwrot towaru odbywa się na koszt nabywcy.

Artykuły osobiste (maski, kaniule) podlegają zwrotowi tylko wtedy, kiedy pozostają w zamkniętych fabrycznie opakowaniach


O chęci zwrotu lub wymiany towaru prosimy nas wcześniej powiadomić. Do przesyłanego do nas towaru prosimy dołączyć oryginał faktury lub paragonu.

Towar należy przesyłać na adres:

SECURA-MED
ul. Partyzantów 60
28-100 Busko-Zdrój

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl