Produkt dnia
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

AirSense 10 Autoset ze zintegrowanym nawilżaczem

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 4 390,00 zł 4390.00
Cena netto: 4 064,81 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 2.85715
Producent: ResMed
Kod produktu: 5DA5-897B0

Opis

       Nowej generacji proteza powietrzna AutoCPAP – automatyczna regulacja ciśnienia firmy ResMed do leczenia obturacyjnego bezdechu sennego z raportowaniem i monitorowaniem zdalnym zdarzeń oddechowych w czasie snu. Zdalne monitorowanie oraz zdalna możliwość przeprogramowania urządzenia są od niedawna nowością na rynku CPAP-ów.
       
AirSense 10 Autoset jest urządzeniem z automatyczną regulacją ciśnienia, które posiada zintegrowany nawilżacz i wbudowany system komunikacji bezprzewodowej, dzięki czemu można bardziej zaangażować się w leczenie pacjenta, niż kiedykolwiek wcześniej. Jest również wyposażony w zaawansowaną detekcję zdarzeń - zapewnia zaawansowany wgląd w analizę zdarzeń nocnych pacjenta i skuteczności terapii. Posiada również możliwość zdalnego przeprogramowania urządzenia.

opieka posprzedażna

Zaawansowana detekcja zdarzeń

AirSense 10 Elite posiada możliwość wykrywania dodatkowo takich zdarzeń oddechowych jak: oddech Cheyne-Stokesa (CSR), centralnego bezdechu sennego (CSA), dostarczając cennych informacji w celu dalszej poprawy zdrowia pacjentów. Oczywiście zdarzenia oddechowe takie jak bezdechy i spłycenia są również wykrywane przez aparat.

Algorytm wykrywania CSR ma na celu wskazanie stanu, który można monitorować za pomocą AirViewTM szybko i dokładnie dostarczając dodatkowych spostrzeżeń klinicznych lekarzowi.

AutoRampTM

AutoRamp ™ z detekcją zapewnia niskie ciśnienie przed zaśnięciem pacjenta, aby pomóc pacjentowi łatwiej zasnąć. Gdy pacjent śpi, system ramp przestaje funkcjonować i aparat do układu górnych dróg oddechowych dostarcza już właściwe ciśnienie lecznicze w celu zapewnienia wymaganego poziomu tego ciśnienia zgodnie z zaleceniami lekarskimi.

AutoSet

System AutoSet ™ jest jednym z najlepszych na rynku i być może być najlepszą z zaawansowanych funkcji i technologii – chwali się Producent. Aparat Auto CPAP szybko wykrywa bezdech, ograniczenia przepływu powietrza w drogach oddechowych i hyponeas a następnie reaguje szybko z precyzją i dokładnością, aby zapewnić pacjentowi płynny przepływ powietrza do płuc. ResMed AirSense ™ 10 AutSet CPAP z HUMIDAIR ™ z nawilżaczem właśnie to robi!

HUMIDAIR ™

Połączenie podgrzewanego nawilżacza HUMIDAIR ™ i aparatu AirSense ™ 10 AutSet CPAP jest optymalnym systemem leczenia obturacyjnego bezdechu sennego. Technologia nawilżania z ResMed jest jednym z najbardziej wydajnych i zaawansowanych technicznie dostępnych na rynku do tej pory. System nawilżania z rurą Tube ClimateLineAir ™, która na całej swojej długości jest podgrzewana powoduje, że nigdy para wodna w rurze nie skondensuje się a co za tym idzie woda nie dostanie się do maski, a urządzenie będzie pracowało cicho.

Inne funkcje

  • Airview ™, Zastosowanie w nowej generacji aparatów systemu Airview ™, systemu opartego na serwerze (chmurze) firmy ResMed, można uzyskać dostęp do nocnych danych pacjenta dotyczących jego terapii, zdalnie analizować nocne zdarzenia oddechowe oraz w razie potrzeby dokonać zdalnie zmiany ustawień urządzenia.
  • Przyjazny dla użytkownika panel kontrolny, intuicyjny interfejs, kolorowy ekran LCD, ułatwiają poruszanie się po menu i możliwość dostosowania ustawień zapewniają pacjentowi komfort.
  • AutoRamp ™ z detekcją zapewnia niskie ciśnienie przed zaśnięciem pacjenta, aby pomóc pacjentowi łatwiej zasnąć. Gdy pacjent śpi, system ramp przestaje funkcjonować i aparat do układu górnych dróg oddechowych dostarcza już właściwe ciśnienie lecznicze w celu zapewnienia wymaganego poziomu tego ciśnienia zgodnie z zaleceniami lekarskimi.
  • Cichy praca silnika aparatu sprawia, że ​​ pacjent i jego partner/ka mają gwarancję spokojnego snu.
  • Wbudowany czujnik światła otoczenia dostosowuje jasność ekranu na podstawie natężenia światła w pomieszczeniu i automatycznie wyłącza się.
  • Dostępna jest opcja monitorowania SpO2 (pulsoksymetr).
  • Zintegrowany nawilżacz usprawnia konfigurację urządzenia i sprawia, że ​​leczenie jest łatwiejsze.

 

Specyfikacja:

   Type aparatu                      

   Marka / Producent:            

   Waga:                                

   Wymiary:                           

   Poziom hałasu:                  

   Gwarancja:                        

   Karta danych:        

   Software Dostępny:                       

   Ramp:                                

   Ulga wydech:         

   Zakres ciśnienia:                

   Korekta wysokości n.p.m.:            

   Pascha super nawilżacza:   

   110 Napięcie:                    

   220 Napięcie:                    

   Można korzystać z baterii:

   Zintegrowany baterii:         

   Maskę Alert:                      

   Stan produktu:                   

AutoCPAP

ResMed

2,75 lb; 1,25 kg

4.57 "x 10.04" x 5.91 "; 116x255x150 mm

26,6 dBA

2 lata

Tak

Nie

0-45 min. (stopień/5 min)

EPR

4-20 cm / H2O

Automatyczne

Dostępny

Tak

Tak

Tak

Nie

Tak

Nowy

Zestaw zawiera: maszynaka CPAP, nawilżacz HUMIDAIR ™ , podgrzewana rura , torba do bezpiecznego przenoszenia, instrukcje obsługi, dane karty SD

Cechy funkcjonalne nowych aparatów serii AirSense 10:

 

AirSense 10 Elite

AirSense 10 AutoSet

AirSense 10 AutoSet for Her

CPAP

AutoCPAP

AutoCPAP dla Niej

Wykrywanie oddechu Cheyne-Stokesa

Wykrywanie oddechu centralnego

Raportowanie RERA

AutoRamp z detekcją nastąpienia snu

Climate Control

Ulga ciśnienia wydechowego (EPR ™)

SmartStart™

Wbudowaną łączność bezprzewodową

AirView Widok z lotu ptaka

Airview zdalna pomoc

MyAir ™

Tak

-

-

Tak

Tak

-

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

-

Tak

Tak

-

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Ta

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Tak

Uwaga: Możliwość zakupu urządzenia bez nawilżacza (cena nawilżacza 450 zł), ale proszę pamiętać, że więcej jak 90% pacjentów wymaga nawilżania powietrza w czasie terapii. Nawilżacz powoduje, że nie wysuszają nam się śluzówki w nosie i ustach w czasie terapii. Wysuszona śluzówka jest bardzo nieprzyjemnym uczuciem.

Podróżowanie ze sprzętem do terapii jest łatwe -lekkie i przenośne aparaty, maski wraz z dołączoną torbą, specjalną do systemu, dzięki czemu możesz je zabrać ze sobą wszędzie. Dzięki zastosowaniu standardowego, uniwersalnego zasilacza można korzystać z aparatu na całym świecie, nawet w samolocie.

Jeśli podróżujesz samolotem, przed użyciem urządzenia podczas lotu konieczne będzie uzyskanie pozwolenia od pracownika linii lotniczych. Zabierz ze sobą kopię dokumentów potwierdzających, że sprzęt spełnia wymogi FAA (Federalna Administracja Lotnictwa).

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl