Produkt dnia
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

DreamStation AutoCPAP bez nawilżacza

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 3 720,00 zł 3720.00
Cena netto: 3 444,44 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Philips Respironics
Kod produktu: F06A-818E0

Opis

DreamStation Auto CPAP firmy Philips Respironics to nowoczesny, automatyczny  CPAP, posiadający innowacyjne funkcje zwiększające efektywności terapii oraz komfort pacjenta. Zaawansowane dane dotyczące efektywności terapii przeglądane mogą być na kolorowym, dużym wyświetlaczu urządzenia lub po sczytaniu z dołączonej do zestawu karty SD za pomocą oprogramowanie lub przez bluetooth w aplikacji DreamMapper na kompatybilnych  urządzeniach (nie dołączonych do  zestawu). Aparat DreamStation Auto CPAP w celu zapewnienia optymalnego ciśnienia, automatycznie reguluje ciśnienie w czasie snu pacjenta oddech za oddechem.

Właściwości

  • Nowoczesny design
  • Waga sam aparat 780 gramów (1,33 kg z zasilaczem, cały komplet z nawilżaczem 1,9 kg),
  • Intuicyjna obsługa kolorowego wyświetlacza
  • Automatyczna regulacja ciśnienia
  • Technologia OptiStart
  • Podgrzewany nawilżacz /opcja/
  • Funkcja automatycznego włączenia i wyłączania aparatu po założenia lub zdejmowania maski
  • Aparat posiada wysoce rozwiniętą funkcję ulgi wydechowej  C-Flex i A-Flex

Nowoczesny design, intuicyjna obsługa kolorowego wyświetlacza

DreamStation to nowoczesny, elegancki aparat koloru białego, najlżejszy (zaledwie 1,33 kg) oraz najmniejszy (19,3 cm x 15,7 cm x 8,38 cm) wśród aparatów marki Respironics. Urządzenie posiada duży, kolorowy, prosty w obsłudze wyświetlacz z intuicyjnym menu, obsługiwanym przez obrotowe pokrętła, naciskane w razie potrzeby. Czujnik światła otoczenia w górnej części aparatu umożliwia regulację jasności ekranu w zależności od poziomu oświetlenia w pomieszczeniu.

gratis

Filtr

DreamStation Auto posiada filtry łatwe do czyszczenia i wymiany. Filtr koloru ciemno niebieskiego, jest filtrem wielokrotnego użytku, który powinien być regularnie myty co 2 tygodnia oraz należy wymieniać co 6-12 miesięcy, natomiast filtr jasno niebieski jest jednorazowy, należy go wymieniać co 30 dni (nie wolno umyć)

Automatyczna regulacja ciśnienia oraz Technologia OptiStart  

DreamStation Auto monitoruje oddech pacjenta przez całą noc, zapewniając dostarczenie optymalnego ciśnienie w zależności od potrzeb, zapobiegając wystąpieniu bezdechu. Aparat w przypadku braku zaburzeń, utrzymuje ciśnienie na poziomie minimalnym W przypadku wykrycia zaburzeń oddychania, aparat zwiększa ciśnienie do odpowiedniego poziomu, które zapobiega powstawaniu kolejnych zaburzeń. Przy włączonej funkcji Opti-Start, urządzenie rozpoczyna terapię przy 90% ciśnienia osiągniętego w poprzedniej sesji, aby pomóc w zapobiec zdarzeniom, które mogą wystąpić na początku leczenia.

DreamStation podgrzewany nawilżacz oraz podgrzewana rura /OPCJA/

Dostępny jest dodatkowo w opcji do zakupu zintegrowany z aparatem DreamStation Auto podgrzewany nawilżacz, który łączy się bezpośrednio z urządzeniem. Nawilżacz wyposażony jest w suchy pojemnik, który zmniejsza ryzyko przedostania się wody z nawilżacza na urządzenie. Pojemnik na wodę, można myć w zmywarce i jest zaprojektowany tak, aby łatwo można go było wyjąć do czyszczenia i napełniania. Pojemnik na wodę jest wewnątrz nawilżacza, przy otwartej pokrywie można podnieść łatwo z nawilżacza, po umieszczeniu go z powrotem do środka oraz po zamknięciu wieka, nawilżacz jest gotowy do ponownego użycia.

Ustawienie nawilżacza może być w trybie grzewczym standardowym, który zapewnia stały poziom ogrzewania przez noc, z zarówno nawilżaczem powietrza jak i podgrzewaną rurą. Ustawienie temperatury dostępne jest od 0 do 5 gdzie 0 oznacza wyłączony a 5 najwyższą temperaturę. Dostępny jest także Tryb adaptacyjny, który monitoruje wilgotność otoczenia i automatycznie dostosowuje poziom ciepła w nocy, aby zapewnić optymalną wilgotność.

Rura Podgrzewana (OPCJA)

Również w dodatkowej opcji do zakupu, dostępna jest podgrzewana rura zwiększająca komfortu terapii oraz dodatkowo wspomagająca utrzymanie ciepła i wilgotności powietrza w trakcie terapii od aparatu aż do maski.

Zastosowane zaawansowane funkcje

Aparat DreamStation Auto CPAP posiada wiele zaawansowanych funkcji monitorujących efektywność terapii oraz zwiększające komfortu terapii pacjenta.

SmartRamp

W przeciwieństwie do tradycyjnego typu rampowania, który zwiększa ciśnienie nieustannie przez określony czas, SmartRamp monitoruje oddech pacjenta i zwiększa ciśnienie tylko wtedy, gdy (pacjent śpi) wystąpi zdarzenie jak np. chrapanie. Podczas SmartRamp jeśli zdarzenie wymaga najniższego poziomu ciśnienia zakresu Auto CPAP, ramp się wyłączy. W razie potrzeby tradycyjny typ rampowania jest także dostępny.

Zaawansowane dane wyświetlane

Aparat wyświetla na ekranie zaawansowane dane, takie jak: AHI, oddychania typy Cheyne Stokesa, centralny bezdech, przecieki, oraz ilość godzin terapii. Wyświetla także wartość ciśnienia aparatu, które było równe lub mniejsze niż 90% czasu, w którym jest używany Opti-Start.

Funkcja dopasowania maski

Zapewniająca przepływ powietrza do maski, jeśli przecieki są wykrywane w masce zostanie wyświetlona na ekranie informacja. Jeżeli maska zostanie dopasowana na wyświetlaczu urządzenia dane zostaną zaktualizowane.

Funkcja Automatycznego włączenia / wyłączenia

Aparat DreamStation Auto CPAP wykrywa, czy pacjent ma założoną maskę i po wykonaniu wdechu oraz wydechu aparat włącza się automatycznie lub wyłącza po zdjęciu maski.

Połączenie Bluetooth

Bluetooth jest wbudowane i umożliwia łączenie się aparatu z aplikacją DreamMapper służącą do monitorowania przebiegu terapii. Aplikacja DreamMapper jest dostępna na kompatybilnych urządzeniach z systemem iOS (iOS 6 lub nowsze) oraz urządzeniach z systemem Android (2.2 lub nowsze) i może zostać pobrana z iTunes App Store lub Google Play. Urządzenie nie zawiera iOS i Android.

System alarmów i przypominania

Co 30 dni aparat przypomina o zmianie filtrów.

Funkcja ulgi wydechowej A-Flex

pozwala naśladować naturalny rytm oddychania poprzez obniżenie ciśnienia podczas wydechu.

Podróżowanie ze sprzętem do terapii jest łatwe -lekkie i przenośne aparaty, maski wraz z dołączoną torbą, specjalną do systemu, dzięki czemu możesz je zabrać ze sobą wszędzie. Dzięki zastosowaniu standardowego, uniwersalnego zasilacza można korzystać z aparatu na całym świecie, nawet w samolocie.

Jeśli podróżujesz samolotem, przed użyciem urządzenia podczas lotu konieczne będzie uzyskanie pozwolenia od pracownika linii lotniczych. Zabierz ze sobą kopię dokumentów potwierdzających, że sprzęt spełnia wymogi FAA (Federalna Administracja Lotnictwa).

 

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl